Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii wszystkie: 688

Manager roku - konkurs – 22-12-2020

Zakończyła się pierwsza edycja konkursu MANAGER ROKU.

W finale dwa zespoły reprezentowały ZSŁ. Po dwudniowym, wyczerpującym finale, gdzie 8 najlepszych drużyn prowadząc AGENCJĘ EVENTOWĄ walczyło z konkurencją i z czasem - wyłoniono laureatów konkursu.

Tytuł MANAGERA ROKU otrzymali:

· I miejsce w konkursie: zespół Zespół NLLook z Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach,

· II miejsce w konkursie: zespół Dream_Team ( klasa 4IA uczniowie: Jakub Garus, Dawid Ryskala, Jakub Węgrzyn) Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie.

· III miejsce: zespół Kwarantyna, reprezentujący Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie.

Nagroda specjalna "społeczna" organizatora konkursu, Fundacji "Będzie Dobrze" dla zespołu, który w grze finałowej wykazał się najwyższym wskaźnikiem "zadowolenia pracowników" przypadła zespołowi SKAWINA ( klasa 4 IB uczniowie: Michał Czerniawski, Jakub Januchta, Adam Sarnek) Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie.

Gratulacje!

więcej na: http://www.manager-roku.pl/ranking.html

Wyniki XIII edycji Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego PROJEKT NA SZÓSTKĘ – 12-11-2020

Wyniki XIII MFI
I miejsce: CodeRush Łukasz Wielgus
POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W WIELICZCE
II miejsce: Crypto Vills Dawid Kruk
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH IM. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA w NOWYM SĄCZU
III miejsce:Loremaster Artemij Istuszkin
ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU w KRAKOWIE
IV miejsce: GameAI Filip Ludwa
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W TARNOWIE - W MOŚCICACH
V miejsce: Franek laser designer Franciszek Szlęzak
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZIEMI OLKUSKIEJ W OLKUSZU
Nagroda specjalna:COMARCH "Rozwiń skrzydła" -
Repeats - Jakub Sieradzki ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH w Krakowie
Nagroda publiczności: CodeRush Łukasz Wielgus

Stypendia Prezesa Rady Ministrów – 15-10-2020

Miło nam poinformować, że wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021 wyróżniono dwoje uczniów Zespołu Szkół Łączności:
Magdalenę Śmietanę z klasy 2Ia oraz Adama Szlósarczyka z klasy 2P1.

Gratulujemy!

"Konkurs wiedzy o szkole" - wyniki – 15-10-2020

Wyniki "Konkursu wiedzy o szkole":


1 miejsce -  Grzegorz Majgier klasa 1P
2 miejsce - Bartłomiej Benke 1 Ta
3 miejsce - Maciej Matuszczyk 1 IC

Gratulujemy!



Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY - wyniki – 15-06-2020

W obecnym roku szkolnym odbyła się dwudziesta dziewiąta edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2020.  Wzięło w niej udział 158 uczniów ZSŁ, 5 z nich zdobyło wynik bardzo dobry, a 29 wyróżnienie.

WYNIKI

Gratulujemy sukcesów!
Rozdanie dyplomów i nagród zostało przełożone na wrzesień.
Szkolny Opiekun Konkursu – Bożena Marszał.

Zobaczyć matematykę – 01-06-2020

„Zobaczyć Matematykę” to konkurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którego celem jest propagowanie treści matematycznych przy pomocy szeroko dostępnych metod komputerowych. Począwszy od roku 2014 organizatorem konkursu jest Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Po dokładnym przeanalizowaniu prac zakwalifikowanych do finału XII edycji konkursu Jury postanowiło przyznać dwie nagrody drugiego stopnia, dwie nagrody trzeciego stopnia i jedno wyróżnienie.
Miło nam poinformować, że:
II miejsce zdobył MICHAŁ MARCHEWCZYK z klasy 2IC
za pracę „Transformacje Fouriera”  (op. B. Ciborowska),
wyróżnienie- JAKUB KUŚ z klasy 3IC
za pracę  "Analiza harmoniczna w muzyce" (op. A. Borgosz)
a tytuł finalisty uzyskał MIKOŁAJ NOGIEĆ  z klasy 3IB
za pracę "Liczby Fibonacciego"  (op. B. Ciborowska).

                                                                      Serdecznie gratulujemy !!!

Turniej szachowy – 27-05-2020

W dniu 26.03 w internetowym konkursie przedmiotowym z szachów, pt. SzachMaks III w kategorii klas pierwszych Krzysztof Szczurek z kl. 1P1 zajął pierwsze,  Jakub Owoc z kl. 1 Ib czwarte miejsce , a Andrzej Kulesza z kl. 1I1 piąte miejsce w Polsce.

Więcej informacji:
https://mogalo.pl/konkurs_szachmaks_3_wyniki
Gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 29-04-2020

Działając na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. oraz mając na uwadze bezpieczeństwo osób uczestniczących w tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Komitet Główny podjął decyzję o:
-  anulowaniu zawodów etapu B drugiego stopnia oraz zawodów stopnia trzeciego,
- otrzymaniu przez wszystkich uczestników zakwalifikowanych do zawodów etapu B drugiego stopnia tytułu Finalisty Olimpiady.
Wśród finalistów znalazła się liczna grupa uczniów naszej szkoły:

1.    W grupie elektrycznej Franciszek Krajewski 4Eb

2.    W grupie elektronicznej Grzegorz Kukiełka 4Eb, Paweł Zięba 3Eb, Aleksander Kopijka 4Ea, Marek Pawłowski 3Ed

3.    W grupie elektroniki medycznej Radosław Niżnik 3Ec

4.     W grupie informatycznej Jakub Węgrzyn 3Ia, Michał Kula 3Ia

5.    W grupie mechatronicznej Marek Michelis 2Ed

6.    W grupie teleinformatycznej Michał Maj 3Ta, Oskar Borkowski 4Ta, Tomasz Lisowicz 4Ta.

Wszyscy finaliści są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego z wynikiem 100%.
Serdecznie gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada O DIAMENTOWY INDEKS AGH – 24-04-2020

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej zawody III stopnia XIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” zostały odwołane.
W związku z tym Komitet Główny podjął decyzję, że wszyscy uczniowie zakwalifikowani do zawodów III stopnia Olimpiady otrzymują tytuł finalisty.
Tym samym nie wyłoniono laureatów olimpiady.
Z przyjemnością informujemy, że tytuł finalisty III stopnia z przedmiotu matematyka uzyskali:
•    WOJCIECH  ŁĄCKI  z klasy 4IC (opiekun  p. P. Najman)
•    MICHAŁ MARCHEWCZYK  z klasy 2IC (opiekun p. B. Ciborowska)
•    MATEUSZ MIRECKI  z klasy 3IB (opiekun  p. B. Ciborowska)
•    DARIUSZ PIWOWARSKI  z klasy 4ID (opiekun  p. A. Pasznicka)
•    DAWID SROKA  z klasy 4IB (opiekun  p. B. Ciborowska).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!



SZKOLNE MISTRZOSTWA MENADŻERSKIE – 18-04-2020

Konkurs Szkolne Mistrzostwa Menadżerskie, rozgrywany jest od stycznia 2020 roku, między wyłonionymi w trakcie zajęć PDG najlepszymi zespołami z klas IV.

Etap szkolny - wyniki.

Zwycięzcy konkursu SMM to:
1 miejsce uczniowie klasy 4IC: Jakub Ajchler, Przemysław Szczepaniak, Dawid Wajda.
2 miejsce uczniowie klasy 4IB: Piotr Adamski, Mikołaj Skóra,
3 miejsce uczniowie klasy 4IA: Piotr Lenart, Bartłomiej Wypart
Uczniowie w roli współwłaścicieli wirtualnego przedsiębiorstwa Serwis IT, zajmującego się naprawą sprzętu komputerowego podejmowali szereg decyzji, z którymi mierzą się przedsiębiorcy na co dzień zarządzający firmą świadczącą usługi informatyczne.
Najlepszy zespół bierze udział w 3 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie z wykorzystaniem  Branżowych Symulacji Biznesowych

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia

Strony: 69
[1]
[2]
[3]
[dalej→]