Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Nagrody: 24

Stypendia Prezesa Rady Ministrów – 15-10-2020

Miło nam poinformować, że wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021 wyróżniono dwoje uczniów Zespołu Szkół Łączności:
Magdalenę Śmietanę z klasy 2Ia oraz Adama Szlósarczyka z klasy 2P1.

Gratulujemy!

Stypendyści ZSŁ – 11-02-2019

Z przyjemnością informuję całą społeczność szkolną, że w porozumieniu z Radą Rodziców przyznałem niżej wymienionym uczniom Stypendium Dyrektora Zespołu Szkół Łączności w Krakowie za wyróżniające wyniki w nauce, osiągnięte w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019.

Stypendia przyznano na okres od lutego do czerwca 2019 r. (maturzystom w terminie do kwietnia 2019r.)
    
Listę stypendystów tworzą:

1.    Paulina Pasternak 4Ia
2.    Szymon Zyguła 4Ia
3.    Dominika Spólnik 1Ic
4.    Julia Jamrozik 1Ic
5.    Krzysztof Rychlewicz 4Ec
6.    Dawid Scechura 4Ed
7.    Michał Młynek 4Ed
8.    Konrad Fiałkowski 4Ed
9.    Konrad Mięsowski 2K
10.    Damian Matysik 1Ti
11.    Patryk Małek 4Ti
    
    Jednocześnie informuję, że specjalną Nagrodę Rady Rodziców za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymał:
        
Dawid Urbanik z kl. 4Ti     

    Wyróżnionym serdecznie gratuluję, a wszystkich uczniów Technikum Łączności nr 14 szczerze zachęcam do systematycznego podnoszenia poziomu osiągnięć edukacyjnych.

Kraków, 4 lutego 2019 r.

Pierwsze miejsce w Krakowie – 29-04-2017

Miło nam poinformować, że według najnowszego rankingu szkół ponadgimnazjalnych przygotowanego przez portal WaszaEdukacja.pl Nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce podium wśród najlepszych techników w Krakowie.
https://waszaedukacja.pl/

Stypendium im. Juliusza Lea – 18-01-2017

Michał Raźny, absolwent Zespołu Szkół Łączności w Krakowie, obecnie student I roku na Politechnice Krakowskiej, jako pierwszy otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Krakowa im. Juliusza Lea. Gratulujemy!

Wyróżnienie – 16-11-2016

Zespół Szkół Łączności otrzymał dyplom potwierdzający przyznanie wyróżnienia LUMEN za zaangażowanie szkoły w przygotowanie kandydatów na studia na Politechnice Krakowskiej.

Nagroda Jakości Nauczania SAPERE AUSO – 26-10-2016

   Technikum Łączności nr 14 po raz kolejny otrzymało Nagrodę Jakości Nauczania SAPERE AUSO.

25.10.2016 r. w sali kameralnej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów VII edycji nagrody, przyznawanej przez Małopolską Fundację Stypendialną SAPERE AUSO.

Nagroda Ministra Gospodarki – 26-05-2015

     25 maja na terenie Kampusu Wielickiego odbyła się konferencja pt:„Szukasz pracy – zdobądź zawód”. Organizatorem wydarzenia był Krakowski Park Technologiczny
Podczas spotkania zostało podpisane porozumienie w sprawie utworzenia Małopolskiego Klastra Edukacyjnego zainicjowane przez KPT. Celem klastra jest poprawienie jakości kształcenia zawodowego, nawiązywanie ścisłej współpracay pomiędzy szkołami a pracodacami, realizowanie praktyk i staży w firmach.
Do klastra przystąpiło 18 podmiotów, m.in. przedstawiciele administracji (starostw i urzędów) oraz dyrektorzy szkół.   Gościem specjalnym konferencji „Szukasz pracy – zdobądź zawód” był Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

Na zakończenie przedstawiciele zarządu KPT: Wiesława Kornaś-Kita, prezes oraz Krzysztof Krzysztofiak, wiceprezes w imieniu Ministerstwa Gospodarki wręczyli nagrody instytucjom, przedsiębiorstwom, szkołom, nauczycielom i uczniom pracującym na rzecz rozwoju szkolnictwa zawodowego. Jedną z wyróżnionych osób była pani Marta Stefańczyk - nauczyciel Zespołu Szkół Łączności.

Gratulujemy!

Stypendia – 25-10-2010

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasi absolwenci: Maciej Janus, Paweł Szuba i Andrzej Ścisłowski zostali nagrodzeni stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010.

W tym roku szkolnym stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali: Ewelina Kowalówka z klasy 3 LA oraz Sebastian Batko z klasy 3 IB. Serdecznie gratulujemy uczniom i absolwentom.

Nagroda edukacyjna Miasta Krakowa – 27-05-2010

Laureatami tegorocznej nagrody edukacyjnej Miasta Krakowa przyznawanej wyróżniającym się nauczycielom i uczniom krakowskich szkół zostali:
- mgr inż. Wojciech Sośnicki
oraz absolwenci technikum elektronicznego
- Paweł Szuba 4Ec,
- Maciej Janus 4Eb.
Gratulujemy!

Strony: 3
[1]
[2]
[3]