Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2020 technik elektronik 4Ea Anna Szkudlarek

  1. Filip Adamczewski
  2. Mariusz Barański
  3. Daniel Borowy
  4. Maksymilian Burkowicz
  5. Krzysztof Gierut
  6. Krzysztof Górszczak
  7. Wojciech Hajduk
  8. Adrian Januszowski
  9. Norbert Jasuba
  10. Eryk Jóźwiak
  11. Aleksander Kopijka
  12. Krzysztof Krzemiński
  13. Piotr Kucharczyk
  14. Dominik Kurdziel
  15. Wojciech Lewandowski
  16. Sebastian Mleczek
  17. Wojciech Nowak
  18. Michał Pieniążek
  19. Dawid Plewa
  20. Bartłomiej Rokita
  21. Daniel Sędzik
  22. Jakub Stefański
  23. Patryk Surmiak
  24. Konrad Szeląg
  25. Daniel Śliwka
  26. Kacper Talkowski
  27. Szymon Toborek
  28. Paweł Węgrzyn
  29. Wojciech Zegarmistrz
  30. Konrad Ziaja

2020 technik elektronik 4Eb Mirosław Paszkowski

  1. Andrzej Baran
  2. Michał Bielowicz
  3. Wojciech Broda
  4. Wojciech Cukier
  5. Filip Doliński
  6. Maciej Dróżdż
  7. Adam Duda
  8. Konrad Gajewski
  9. Mikołaj Gryzło
  10. Jakub Hyla
  11. Karol Januś
  12. Krzysztof Jaworski
  13. Dawid Kaleta
  14. Kamil Kopeć
  15. Franciszek Krajewski
  16. Grzegorz Kukiełka
  17. Aleksander Kuś
  18. Mateusz Mayer
  19. Wiktor Mierzwiński
  20. Mateusz Odrowąż
  21. Sebastian Pilch
  22. Sebastian Rogozik
  23. Jan Rudecki
  24. Michał Skotniczny
  25. Kamil Starostka
  26. Hubert Sternalski
  27. Waldemar Świergosz
  28. Jan Urbaniak
  29. Igor Ważydrąg
  30. Radosław Wojtaszek
  31. Maciej Zgieruń
  32. Mateusz Zieliński

2020 technik elektronik 4Ec Tomasz Ślosarczyk

  1. Hubert Biros
  2. Jacek Budny
  3. Arkadiusz Dragan
  4. Michał Dziuk
  5. Adam Foremniak
  6. Michał Grzybek
  7. Michał Hodor
  8. Jakub Jasiński
  9. Kamil Jezioro
  10. Jakub Klęsk
  11. Mariusz Kot
  12. Krzysztof Księżyc
  13. Kacper Kubik
  14. Jacek Kufrej
  15. Hubert Kwaśniewski
  16. Mikołaj Miszczyk
  17. Adrian Molga
  18. Piotr Mosurek
  19. Kamil Mrozicki
  20. Kamil Pabian
  21. Maciej Pawlik
  22. Mikołaj Pietrzyk
  23. Andrzej Robak
  24. Kamil Rusek
  25. Łukasz Stefaniak
  26. Konrad Sumara
  27. Marcin Szuba
  28. Krzysztof Talarczyk
  29. Tomasz Telakowski
  30. Przemysław Tylek
  31. Gabriela Wiorek
  32. Jakub Wójcik
  33. Bartłomiej Żurad

2020 technik elektronik 4Ed Michał Okrajni

  1. Daria Anielska-Mazur
  2. Jakub Bociek
  3. Eryk Bujak
  4. Konrad Grzesiak
  5. Sebastian Hohoł
  6. Kamil Hrabia
  7. Paweł Irzyk
  8. Jan Jaskot
  9. Kamil Kafel
  10. Hubert Kolano
  11. Daniel Krawczyk
  12. Stanisław Kubas
  13. Aleksander Kuchna
  14. Bartosz Kwiecień
  15. Dawid Mech
  16. Jacek Nakielski
  17. Jakub Nakielski
  18. Mateusz Padlik
  19. Kacper Ryszka
  20. Karol Słowik
  21. Dominik Stefański
  22. Kacper Studnicki
  23. Dawid Szafrański
  24. Mateusz Szczepaniak
  25. Kamil Światłoń
  26. Aleksandra Wajda
  27. Damian Warias
  28. Szymon Wojciula
  29. Tomasz Zapadliński
  30. Szymon Ziobro

2020 technik informatyk 4Ia Bernadetta Łozińska-Zięborak

  1. Kamil Adamek
  2. Michał Bobeł
  3. Anna Borkowska
  4. Bruno Chornikowski
  5. Klaudia Curyło
  6. Katarzyna Dudzik
  7. Karol Fundament
  8. Michalina Gąsienica-Laskowy
  9. Artur Haluch
  10. Karolina Jeż
  11. Maciej Kawaler
  12. Jakub Kobiałka
  13. Szymon Kurowski
  14. Piotr Lenart
  15. Daniel Mika
  16. Julia Moś
  17. Kamil Mroczek
  18. Natalia Musiał
  19. Mateusz Nosel
  20. Kamil Obeidat
  21. Agnieszka Pałka
  22. Filip Piszczek
  23. Konrad Praszkiewicz
  24. Jakub Rednowski
  25. Izabela Sęczkowska
  26. Marek Sikorski
  27. Jakub Stawowy
  28. Krzysztof Szarek
  29. Jakub Szydłowski
  30. Piotr Światłoń
  31. Kacper Wróbel
  32. Bartłomiej Wypart
  33. Gabriela Zawadzka
  34. Katarzyna Ziembla

2020 technik informatyk 4Ib Ewa Piszkowska

  1. Piotr Adamski
  2. Bartłomiej Aksman
  3. Simone Bryg
  4. Marcin Czerwiński
  5. Marcin Drabik
  6. Jakub Dyrcz
  7. Maciej Juras
  8. Tadeusz Kantor
  9. Bartosz Kmiecik
  10. Karol Król
  11. Paweł Kusina
  12. Michał Lach
  13. Tymoteusz Lenart
  14. Rafał Matuszyk
  15. Grzegorz Mikołajczyk
  16. Grzegorz Moskała
  17. Marcel Musiał
  18. Maciej Nowak
  19. Jakub Oskwarek
  20. Dawid Piwowarczyk
  21. Michał Piwowarski
  22. Kajetan Roch
  23. Michał Seta
  24. Mikołaj Skóra
  25. Marcel Spisak
  26. Dawid Sroka
  27. Franciszek Stachura
  28. Jakub Szwast
  29. Filip Szymeczko
  30. Wojciech Tomczyk
  31. Marcin Walaszek
  32. Jakub Wilczak
  33. Piotr Zięba

2020 technik informatyk 4Ic Anna Adamowicz

  1. Jakub Ajchler
  2. Michał Bobula
  3. Paweł Czajka
  4. Jakub Czulak
  5. Mikołaj Dobisz
  6. Marcin Dukat
  7. Patryk Fiałkowski
  8. Bartosz Gębski
  9. Wojciech Hołuj
  10. Mateusz Kleszcz
  11. Piotr Kmieć
  12. Dawid Kogut
  13. Jakub Kopeć
  14. Jakub Kos-Markiewski
  15. Stefan Kowalczyk
  16. Daniel Krzyżak
  17. Piotr Kyć
  18. Wojciech Łącki
  19. Michał Mac
  20. Mateusz Mazur
  21. Michał Mikulski
  22. Jacek Nowicki
  23. Przemysław Padoł
  24. Piotr Pieczyrak
  25. Jakub Podpora
  26. Rafał Przybylski
  27. Krzysztof Siwek
  28. Przemysław Szczepaniak
  29. Jan Ślażyński
  30. Michał Tajak
  31. Bartłomiej Tarcholik
  32. Arkadiusz Tyrański
  33. Dawid Wajda
  34. Michał Warchoł
  35. Karol Wojtasz
  36. Wojciech Żontołw

2020 technik informatyk 4Id Łukasz Blitek

  1. Maciej Adamczyk
  2. Mateusz Bardel
  3. Maksymilian Cholawa
  4. Tomasz Cupiał
  5. Jakub Cyrek
  6. Krystian Czernachowski
  7. Jan Ćwik
  8. Kacper Dobosz
  9. Rafał Fatuła
  10. Jakub Filipowski
  11. Artur Garlacz
  12. Jacek Godzicki
  13. Michał Janiw
  14. Mateusz Kazakow
  15. Gabriel Kaźmierczak
  16. Łukasz Kot
  17. Patryk Krzywdziński
  18. Maciej Kućmierz
  19. Norbert Morawski
  20. Dariusz Niedziela
  21. Arkadiusz Nowak
  22. Kacper Pająk
  23. Filip Pilarek
  24. Dariusz Piwowarski
  25. Patryk Popardowski
  26. Piotr Sikorski
  27. Mateusz Słota
  28. Dominik Smęda
  29. Mikołaj Stryczek
  30. Patryk Strzygocki
  31. Michał Walancik
  32. Marcin Warzybok
  33. Kacper Wątkowski
  34. Michał Zielonka

2020 technik telekomunikacji 4K Katarzyna Choroszy

  1. Damian Anderson
  2. Bartłomiej Armatys
  3. Filip Biało
  4. Damian Flaga
  5. Jakub Gryzło
  6. Tomasz Kornik
  7. Maciej Kraczka
  8. Daniel Kramarski
  9. Hubert Krawiec
  10. Adam Kurczab
  11. Grzegorz Majerek
  12. Mikołaj Mendak
  13. Maksymilian Nazim
  14. Piotr Porabik
  15. Jacek Rutkowski
  16. Michał Sawiński
  17. Igor Siemek
  18. Jeremiasz Sroka
  19. Daniel Sternal
  20. Michał Stępak
  21. Bartosz Ślusarek
  22. Jakub Świętek
  23. Kamil Wilk
  24. Jakub Witek
  25. Bartłomiej Żak

2020 technik teleinformatyk 4Ta Michał Radczuk

  1. Bartłomiej Antos
  2. Joanna Banaśkiewicz
  3. Oskar Borkowski
  4. Aleksander Dodov
  5. Rafał Dudzik
  6. Kacper Gil
  7. Maciej Główczyk
  8. Karol Górka
  9. Konrad Kapuściński
  10. Jakub Kromka
  11. Wojciech Latko
  12. Oskar Lechowicz
  13. Tomasz Lisowicz
  14. Joanna Łanoszka
  15. Karol Majka
  16. Weronika Marcinek
  17. Maciej Mardaus
  18. Dominika Mierzyńska
  19. Mykyta Minakov
  20. Szymon Nawracaj
  21. Eryk Olsza
  22. Bartłomiej Pater
  23. Dawid Piwowarski
  24. Przemysław Roman
  25. Łukasz Sawicki
  26. Marzena Sieprawska
  27. Mateusz Spyrka
  28. Rafał Stępiński
  29. Rafał Szczyrbak
  30. Paweł Szymański
  31. Damian Waresiak
  32. Kacper Wójcik
  33. Kamil Zięba
  34. Mateusz Zięba
  35. Paweł Zięba
Strony: 87
[1]
[2]
[3]
[dalej→]