Kontakt

Adresy

Zespół Szkół Łączności
ul. Monte Cassino 31
30-337 Kraków
sekretariat@tl.krakow.pl

Zobacz na mapie: Zumi, Google

Internat Zespołu Szkół Łączności
ul. Nowaczyńskiego 2
30-336 Kraków
internat@tl.krakow.pl

Rekrutacja

12 269-15-57 wew. 18
rekrutacja@tl.krakow.pl
pedagog@tl.krakow.pl
 

Telefony bezpośrednie

  • Centrala: 12 269-15-57
  • Telefax: 12 267-65-44
  • Dyrektor: 12 266-39-52
  • Sekretariat uczniowski: 12 266-37-73
  • Główna Księgowa: 12 266-15-03
  • Kierownik Warsztatów Szkolnych: 12 266-06-15
  • Kierownik administracyjny: 12 266-06-15
  • Internat: 12 266-29-27

Telefony wewnętrzne

Dyrekcja

  • Dyrektor naczelny - mgr inż. Paweł Kucharczyk: nr wew. 11

dyrektor@tl.krakow.pl

  • Z-ca dyr. ds. technicznych - mgr inż. Renata Gołąb: nr wew. 30

rgolab@tl.krakow.pl

  • Z-ca dyr. ds. pedagogicznych - mgr Tadeusz Piszkowski: nr wew. 45, 26

tpiszkowski@tl.krakow.pl

  • Z-ca dyr. ds. pedagogicznych - mgr inż. Artur Wardas: nr wew. 31

awardas@tl.krakow.pl

Administracja

  • Główny księgowy: nr wew. 35
  • Administracja: nr wewn. 20
  • Księgowość: nr wew. 25
  • Kierownik ds. ekonomiczno-administracyjnych - mgr Robert Dulowski: nr wew. 62
  • Kasa: nr wew. 21
  • Sekretariat główny: nr wew. 13
  • Sekretariat uczniowski: nr wew. 32
  • Portiernia: nr wew. 22, 28
  • Centrala nr wew. 12

Gabinety

  • Pedagog: nr wew. 18 
  • Historyczno-geograficzny: nr wew. 44 
  • Polonistyczny: nr wew. 36
  • Językowy: nr wew. 46
  • Fizyczno-bilogiczno-chemiczny: nr wew. 39
  • Matematyczny: nr wew. 38
  • Wychowania Fizycznego: nr wew. 27
  • Podstaw elektrotechniki: nr wew. 37
  • Gabinet medyczny: nr wew. 16

Pracownie

  • Elektryczna g. 507: nr wew. 59 
  • Elektroniczna s. 505: nr wew. 55 
  • Urządzeń informatycznych s. 501: nr wew. 51 
  • Teleinformatyczna s. 502: nr wew. 56 
  • Telekomunikacyjna s. 503: nr wew. 53
  • Informatyczna s. 510: nr wew. 50
  • Informatyczna s. 511: nr wew. 40
  • Informatyczna s. 512: nr wew. 66
  • Informatyczna s. 514: nr wew. 68 
  • Informatyczna s. 515: nr wew. 52   

Warsztaty

  • Kierownik warsztatów w.10: nr wew. 61 
  • Kierownik ds. administracyjnych w.10: nr wew. 62

rdulowski@tl.krakow.pl

  • Warsztat mechaniczny w.12: nr wew. 69 
  • Ogólnozawodowy w.17: nr wew. 60 
  • Elektroniczny w.2: nr wew. 64 
  • Elektroniczny w.3: nr wew. 63
  • Urządzeń techniki komputerowej w.6: nr wew. 57 
  • Obróbki płytek drukowanych: nr wew. 67 
  • Elektroniczny w.7: nr wew. 58

Internat

  • Kierownik internatu: nr wew. 47 

aszpyt@tl.krakow.pl

  • Portiernia: nr wew. 48 
  • Kuchnia: nr wew. 49 

Inne

  • Studio telewizyjne: nr wew. 43 
  • Stowarzyszenie Absolwentów: nr wew. 14
  • Pokój nauczycielski: nr wew. 33 
  • Serwerownia: nr wew. 29 
  • Bufet: nr wew. 34 
  • Biblioteka: nr wew. 17

biblioteka@tl.krakow.pl