Wielki sukces w EDU-ELEKTRZE!

17 kwietnia 2026 odbył się etap centralny Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA.
Do ogólnopolskiego finału zakwalifikowało się 4 uczniów ZSŁ, wszyscy w grupie elektrotechniki.
Komitet Główny Olimpiady ogłosił wyniki tegorocznej edycji Edu-Elektry. Z dumą informujemy, że nasi uczniowie odnieśli wielki sukces zdobywając 3 tytuły laureata i 1 finalisty. W pierwszej piątce zostało sklasyfikowanych aż 3 naszych reprezentantów. Osiągnięcie tym większe, że w naszej szkole nie kształcimy w zawodzie technik elektryk, któremu jest dedykowana grupa elektrotechniki.
I miejsce w Polsce zajął Paweł Staniak z klasy 4Ec
Laureatem II miejsca został Stanisław Trojan z klasy 4Eb
V miejsce i tytuł laureata wywalczył Maciej Baran z klasy 3T
Ivo Strączek z klasy 3Eb zdobył tytuł finalisty
Wielkie brawa dla wszystkich!
Opiekunem merytorycznym zawodników jest wicedyrektor Renata Gołąb
Wyniki: https://eduelektra.pl/images/EDU-ELEKTRA_2025-2026/EDU-ELEKTRA_25-26_WYNIKI_III_z.pdf




