Finał 24. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej

23 kwietnia 2026 r. odbył się finał 24. edycji SIGG w Sali Notowań GPW w Warszawie. Do udziału w tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się niemal 22 tysiące uczniów oraz 1 300 nauczycieli z ponad tysiąca szkół z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się łącznie 26 zespołów – naszą szkołę reprezentował zespół „Czarni Karków” w składzie: Artur Dulęba z kl.1IB, Mark Zhygistowskyy z kl.1IB, Jakub Szurek z kl. 1P.

Gratulacje!!!


Więcej informacji na stronie https://www.gpw.pl/aktualnosc?cmn_id=118266&title=Wielki+Fina%C5%82+Szkolnej+Internetowej+Gry+Gie%C5%82dowej