Olimpiada Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce

W dniach 17- 18 kwietnia 2026 r. w Jarosławiu odbył się finał Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. W etapie centralnym wzięło udział 80 uczestników, po 40 najlepszych reprezentantów z całej Polski w dwóch blokach tematycznych: teletechnicznym oraz programistycznym.

Naszą szkołę reprezentowali w bloku teletechnicznym:

Jakub Kozioł z klasy 3T (II miejsce) oraz

Szymon Konieczny z klasy 4Ta (IV miejsce).


Po zawodach, które składały się z części teoretycznej oraz praktycznej, Komitet Główny wyłonił laureatów i finalistów.

Z prawdziwą dumą informujemy, że obaj nasi uczniowie zdobyli tytuły laureatów.


Gratulacje!!!