Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

W bieżącym roku szkolnym odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH".
Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych z matematyki są uczniowie Technikum Łączności nr 14.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!




