Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 596

Ogólnopolska Olimpiada O DIAMENTOWY INDEKS AGH – 15-03-2018

Z przyjemnością informujemy, że wśród osób zakwalifikowanych do III etapu ( finału) znalazło się dwóch uczniów Technikum Łączności nr 14: RADOSŁAW KOPEĆ z kl.4EC ( uczeń p. Agaty Pasznickiej) oraz ANDRZEJ PODOBIŃSKI z kl. 4EA ( uczeń p. Jolanty Bednarz).  
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału, który odbędzie się 18 marca 2018r. w Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie.

Olimpiada Wiedzy Technicznej – 14-03-2018

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Technicznej opublikował listę osób dopuszczonych do zawodów finałowych XLIV edycji tej olimpiady. Miło nam poinformować, że w gronie 35 zakwalifikowanych w grupie elektryczno-elektronicznej znalazło się aż 8 uczniów naszej szkoły. Pełna lista pod adresem http://www.owt.edu.pl. Gratulujemy i życzymy sukcesów podczas finału.

Krakowska Olimpiada Młodzieży – 05-03-2018

Michał Styrylski z klasy 3 IB został najlepszym narciarzem alpejskim w tegorocznej edycji Krakowskiej Olimpiady Młodzieży i uzyskał awans do zawodów wojewódzkich.
Natomiast drużyna ZSŁ w składzie: Michał Styrylski kl. 3 IB, Krzysztof Koza kl. 4 EA, Bartosz Marchewka kl. 4 TI zajęła 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach wojewódzkich.

Olipiada Języka Angielskiego – 28-02-2018

Otrzymaliśmy informację od Komitetu Głównego Olimpiady Języka Angielskiego, że uczeń naszej Szkoły Ireneusz Knapik z klasy 4iB zakwalifikował się do finału 42. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.
Serdecznie gratulujemy Ireneuszowi tak ogromnego sukcesu i oczywiście życzymy
powodzenia podczas zawodów finałowych.

MAY THE FORCE BE WITH YOU :)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – 24-02-2018

Z przyjemnością informujemy, że po etapie pisemnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej wśród osób zakwalifikowanych do etapu praktycznego  znalazło się aż 10 uczniów naszej szkoły:


 

 

 

 

 

 

 

Warto podkreślić, że Arek Ćwikła i Kuba Gonet zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy i życzymy awansu do ścisłego finału.

EUROELEKTRA – 20-02-2018

Miło nam poinformować, że 5 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "EUROELEKTRA".
Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach
finałowych.
ZAKWALIFIKOWANI DO ZAWODÓW CENTRALNYCH III STOPNIA

Ogólnopolski Konkurs O ZŁOTY INDEKS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ – 09-02-2018

Z przyjemnością informujemy, że wśród osób zakwalifikowanych do centralnego etapu konkursu o "Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej" jest siedmiu uczniów Technikum Łączności nr 14.
Są to:





                       

 

 

 

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale !!!!

Klasa 4Ec obroniła tytuł Mistrza ZSŁ w Turnieju Mikołajkowym – 07-02-2018

5 lutego 2018 roku zakończyły się tegoroczne zmagania siatkarzy w VIII Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej.
W trwających 2 miesiące rozgrywkach wzięło udział 58 siatkarzy (8 drużyn) w tym rodzice i absolwenci.

I miejsce zajęła klasa 4Ec w składzie: Piotr Tomporowski, Michał Bączek, Łukasz Tokarczyk, Bartosz Pawlik, Mateusz Kowalski, Bartłomiej Mirecki, Przemek Sosenko, Kuba Zdziech;

II miejsce 4Ib: Kacper Gadula, Jakub Zając, Dawid Domagała, Artur Rzepka, Dariusz Kotula, Bartosz BratuS, Jakub Wydra, Jakub Janowicz, Maciej Tram, Jakub Grzegorski;

III miejsce Team Volta: Mateusz Mayer 2Eb, Wojtek Broda 2Eb, Jakub Hyla 2Eb, Maciej Kraczka 2K, Kacper Sendorek 1Eb, Vladek Moisieienkov 4Ia, Daniel Borowy 2Ea;

IV miejsce Drugoplanowcy: Jakub Siekacz 4Ti, Bartosz Jaglarz 4Ti, Mikołaj Pacek 1Id, Kacper Kurek 1Ea, Sebastian Pilch 2Eb, Karol Fundament 2Ia.

XII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek – 07-02-2018

01.02.2018r. zespół w składzie : Julia Moś (II Ia), Mateusz Staroń (II Ea), Karol Adamczyk (III Ed), Łukasz Czuba (III Ib), Paweł Dubiel (IV Ec), Jakub Bociek (II Ed) reprezentował internat w XII Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek utworem „ Mario czy Ty wiesz?”. Oryginalną aranżacją i  brzmieniem opowiedzieli historię, która niesie ze sobą przesłanie. Swoim wykonaniem oraz  niezwykłą wrażliwością poruszyli serca jury i zajęli II miejsce.

ALFIK MATEMATYCZNY – 01-02-2018

22 listopada 2017 odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY.

    W konkursie z zadaniami zmagało się 66 uczniów naszej szkoły.

Tytuł laureata  otrzymał  MATEUSZ MIRECKI z klasy 1IB uzyskując 94,64% i tym samym plasując się na pierwszym miejscu w województwie i dwudziestym czwartym w kraju.

Dyplomy za bardzo dobry wynik (80%-90%) otrzymują:LISTA UCZNIÓW
Dyplomy za dobry wynik (70%-80%) otrzymują:
Klasy pierwsze: Karkowski Jan (1IB), Kurowski Daniel (1IB), Mazurczyk Kacper (1Ia), Pacek Mikołaj (1Id), Sadowski Konrad (1TA), Wolanin Piotr (1ID), Gargaś Jan (1IA), Litewka Jakub (1ID).
Klasy drugie: Ziobro Szymon (2ED), Niedziela Dariusz (2ID), Piwowarski Michał (2IB), Kromka Jakub (2TA), Aksman Bartłomiej (2IB).
Klasy trzecie: Janik Miłosz (3EA), Durałek Damian (3IC), Borzych Ryszard (3IB), Szybowski Jan (3ID), Bobula Daniel (3ID), Wojnar Marcin (3ID).
Klasy czwarte: Woroń Marcin (4IB).

      Wszystkim serdecznie gratulujemy   !!!!!

Strony: 60
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[dalej→]