Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2016 technik elektronik 4Ea Anna Szkudlarek

  1. Bartłomiej Buczek
  2. Mateusz Burzyński
  3. Mateusz Drabik
  4. Szymon Filcek
  5. Konrad Flądro
  6. Michał Gąsiorczyk
  7. Patryk Gocal
  8. Mariusz Kabat
  9. Kamil Kaczmarski
  10. Bartłomiej Koczwara
  11. Jakub Kułaga
  12. Rajmund Matusik
  13. Karolina Olchawa
  14. Wiktor Paczut
  15. Bartosz Pogan
  16. Łukasz Skłodowski
  17. Marek Wielkiewicz
  18. Łukasz Włodarczyk
  19. Łukasz Zięba

2016 technik elektronik 4Eb Piotr Faron

  1. Piotr Adamczyk
  2. Piotr Adamczyk
  3. Kamil Błasiński
  4. Patryk Chochół
  5. Jakub Cholewa
  6. Dominik Głowacz
  7. Radosław Górszczak
  8. Michał Gumula
  9. Szymon Gurgul
  10. Grzegorz Jajkiewicz
  11. Jakub Jamróz
  12. Marcin Jarosik
  13. Rafał Kocoł
  14. Piotr Kolarski
  15. Kamil Kozik
  16. Jan Kułas
  17. Michał Leśniak
  18. Piotr Matoga
  19. Dominik Michalski
  20. Marcin Michalski
  21. Norbert Myrek
  22. Karol Nosek
  23. Kamil Nowak
  24. Bartłomiej Obrok
  25. Mateusz Skrzypoń
  26. Krzysztof Stępień
  27. Magdalena Szymczyk
  28. Bartłomiej Śliwa
  29. Kamil Werner
  30. Marek Wielowski
  31. Krystian Zapotoczny

2016 technik elektronik 4Ed Krzysztof Janik

  1. Mateusz Chwastek
  2. Edward Cichoński
  3. Sebastian Cieślak
  4. Mateusz Duliński
  5. Piotr Garcarz
  6. Kamil Górski
  7. Sebastian Gumula
  8. Szymon Kajniak
  9. Piotr Kupiec
  10. Sylwester Łach
  11. Michał Myczka
  12. Arkadiusz Nalepa
  13. Marcin Nalepka
  14. Bartosz Pabjan
  15. Paweł Piskorz
  16. Marcin Rabjasz
  17. Arkadiusz Raźny
  18. Gabriel Sarapata
  19. Wojciech Stańczak
  20. Marek Szczypczyk
  21. Bartosz Śmietana
  22. Michał Teichman
  23. Mirosław Wiącek
  24. Hubert Zając
  25. Adam Zaleński
  26. Andrzej Zapałowicz
  27. Mateusz Zieliński

2016 technik elektronik 4Ee Grzegorz Sołtysiak

  1. Tomasz Adamus
  2. Piotr Cieślik
  3. Arkadiusz Dąbrowski
  4. Wojciech Duży
  5. Piotr Janus
  6. Adrian Kamysz
  7. Krzysztof Kozień
  8. Piotr Małek
  9. Damian Niedźwiedź
  10. Filip Orłowski
  11. Anna Piekut
  12. Kamil Porębski-Lach
  13. Dariusz Radoliński
  14. Piotr Raźny
  15. Damian Rynczak
  16. Marcin Siejka
  17. Maciej Sowicki
  18. Bartłomiej Stańko
  19. Patryk Strama
  20. Sebastian Sum
  21. Przemysław Tekieli
  22. Paweł Typa
  23. Jakub Urzędowski
  24. Dawid Włodarczyk
  25. Maciej Wrona
  26. Adam Zimnicki

2016 technik informatyk 4Ia Tadeusz Januszek

  1. Kamil Adamus
  2. Grzegorz Budzyński
  3. Jan Ciesielczyk
  4. Michał Drążek
  5. Maciej Fiutowski
  6. Jakub Hajto
  7. Gabriel Hofer
  8. Michał Janiak
  9. Patryk Kania
  10. Marcin Klimek
  11. Tomasz Kołodziej
  12. Rafał Kościółek
  13. Dominik Kuc
  14. Szymon Kurdziel
  15. Aleksander Mączka
  16. Marcin Michniak
  17. Paweł Mrowiec
  18. Sebastian Osak
  19. Sebastian Pęcak
  20. Arkadiusz Pituła
  21. Karol Podżerek
  22. Maciej Polak
  23. Paweł Rachtan
  24. Bartłomiej Stępień
  25. Jakub Streb
  26. Adam Strzyżewski
  27. Mariusz Syrek
  28. Jakub Tabor
  29. Robert Trojan
  30. Paweł Wiśniewski
  31. Karol Wojdyła

2016 technik informatyk 4Ib Ewa Piszkowska

  1. Piotr Bajorek
  2. Daniel Basta
  3. Ziemowit Bogacki
  4. Patryk Ciepiela
  5. Jacek Drat
  6. Kamil Górak
  7. Bartosz Janeczek
  8. Kamil Janus
  9. Piotr Kapera
  10. Dominik Kędzia
  11. Krzysztof Kraj
  12. Maciej Kurek
  13. Grzegorz Limanówka
  14. Mateusz Maślanka
  15. Mikołaj Matuszny
  16. Konrad Mączka
  17. Grzegorz Minior
  18. Piotr Nawrot
  19. Jacek Paciorek
  20. Tomasz Pazera
  21. Karol Piaśnik
  22. Grzegorz Piwosz
  23. Michał Raźny
  24. Jacek Siwek
  25. Szymon Stach
  26. Przemysław Stachura
  27. Dawid Stępiński
  28. Tomasz Szczypka
  29. Marek Szkudelski
  30. Przemysław Tekieli
  31. Jakub Urban
  32. Kamil Wawszkiewicz
  33. Bartłomiej Więckowski
  34. Dawid Wolański
  35. Michał Wolczyński
  36. Mateusz Zając

2016 technik informatyk 4Ic Katarzyna Choroszy

  1. Sabina Biga
  2. Mateusz Bogusz
  3. Joanna Bożek
  4. Tomasz Cichociński
  5. Dariusz Czepiel
  6. Adrian Czort
  7. Mateusz Dziura
  8. Paweł Falisz
  9. Laura Fus
  10. Mateusz Górzyński
  11. Marlena Homel
  12. Krystian Jacaszek
  13. Piotr Kacprzak
  14. Adrian Kaczor
  15. Bartłomiej Kośmider
  16. Przemysław Kowalski
  17. Adrian Kulig
  18. Antoni Kurek
  19. Wojciech Ładyga
  20. Renata Makuch
  21. Grzegorz Malec
  22. Mateusz Mitka
  23. Zbigniew Najder
  24. Adam Pabich
  25. Paweł Paduch
  26. Jakub Podgórski
  27. Jakub Sadowski
  28. Monika Sajbura
  29. Anna Słomka
  30. Monika Sygut
  31. Konrad Sznajder
  32. Mateusz Tomczyk
  33. Jakub Urbańczyk
  34. Marcin Włodarz
  35. Mateusz Wodecki

2016 technik informatyk 4Id Maciej Mendela

  1. Artur Bednarz
  2. Jarosław Bławut
  3. Damian Błyskal
  4. Kamil Bożek
  5. Bartłomiej Ciernia
  6. Michał Dela
  7. Jan Drożak
  8. Mateusz Dudek
  9. Szymon Filar
  10. Damian Hałatek
  11. Bartłomiej Hardyn
  12. Krzysztof Kaim
  13. Paweł Kalisz
  14. Michał Kleszczyński
  15. Kamil Kłosowski
  16. Adam Kot
  17. Jakub Kruczek
  18. Marcin Kubic
  19. Piotr Lewandowski
  20. Maciej Maj
  21. Wojciech Mazurkiewicz
  22. Piotr Milecki
  23. Łukasz Muniak
  24. Jakub Pietras
  25. Damian Pietrzyk
  26. Bartłomiej Poradzisz
  27. Michał Przeklasa
  28. Sebastian Sędzik
  29. Piotr Słabicki
  30. Piotr Słupek
  31. Przemysław Szopa
  32. Krzysztof Topa
  33. Paweł Walesic
  34. Szymon Wołek
  35. Maciej Wysopal
  36. Bartłomiej Żabicki

2016 technik telekomunikacji 4K Artur Wardas

  1. Patryk Bigaj
  2. Wojsław Brożyna
  3. Krzysztof Dębowski
  4. Grzegorz Góra
  5. Michał Górski
  6. Kamil Jajecznica
  7. Jakub Jaworek
  8. Michał Kaczmarczyk
  9. Mikołaj Kania
  10. Grzegorz Kasperkiewicz
  11. Dawid Kasprzyk
  12. Kamil Korta
  13. Marcin Kowalik
  14. Robert Krzywda
  15. Konrad Makaruk
  16. Krystian Manys
  17. Dobromir Mastaliński
  18. Adrian Meus
  19. Krzysztof Płoskonka
  20. Maciej Przeginiak
  21. Adrian Rymut
  22. Maksymilian Sędzik
  23. Michał Tytoń
  24. Wiktor Wącławski
  25. Jakub Wierzbicki
  26. Krystian Więcek
  27. Krzysztof Zborowski
  28. Karol Żurek

2016 technik teleinformatyk 4Ta Tomasz Ślosarczyk

  1. Jakub Adamczyk
  2. Marcin Bednarski
  3. Szymon Czuryło
  4. Ernest Durasiewicz
  5. Paweł Flis
  6. Mateusz Gaczorek
  7. Zuzanna Garbicz
  8. Adam Gawlik
  9. Łukasz Góralczyk
  10. Michał Guzik
  11. Sebastian Hajduk
  12. Artur Hołuj
  13. Andrzej Kiełbowicz
  14. Tomasz Kleszcz
  15. Damian Korytnicki
  16. Mateusz Mazgaj
  17. Krzysztof Michalik
  18. Marek Proszek
  19. Aneta Sacha
  20. Wojciech Sikora
  21. Grzegorz Szostak
  22. Mateusz Wieczorek
  23. Krzysztof Wilewski
  24. Maciej Wojak
  25. Kacper Zawadzki
Strony: 83
[1]
[2]
[3]
[dalej→]